I i II edycja Ligi APN

Już niebawem koniec pierwszej edycji Ligi APN, termin ostatniej kolejki przewidziany jest na 12 czerwca 2016 roku

Rozgrywki wystartowały w systemie 3 grup eliminacyjnych z których 10 zespołów otrzyma awans do 1 Ligi APN.

Od 3 września 2016 roku przewidziany jest start drugiej edycji Ligi APN.

Rozgrywki będą przeprowadzane w dwóch klasach: 1 liga APN i Grupy eliminacyjne APN (liczba grup zależy od ilości zgłoszonych drużyn). Awanse i spadki ustalimy po zakończeniu zgłoszeń do ligi. Do tej pory awans do pierwszej ligi zapewniły zespoły: FC Unnamed (grupa A), Fasty, Bunia Power Team (grupa B) i Firma Budowlana MojsaOściłowski (grupa C) - więc zostało jeszcze 6 miejsc.

Największym pozytywnym zaskoczeniem są drużyny FC Unnamed, Bunia Power Team, Fasty i MojsaOściłowski. Te drużyny praktycznie zdeklasowały swoje grupy, a od nowej edycji będą walczyli o mistrzostwo APN. Mamy też swoje rozczarowanie, bardzo dużo drużyn  oddaje walkowery, pracujemy nad tym i spróbujemy zadbać, aby nie znalazły się one w najwyższych klasach rozgrywek. Bardzo mocno rozczarowała nas drużyna Huragan Brzoza, która przed startem rozgrywek aktywnie udzielała się na portalach społecznościowych i również zapowiadała że będzie walczyła o mistrzostwo, a została usunięta za walkowery.