TIM AQUAPOMP zwycięzcą Pucharu APN 2017 I

Wielkimi emocjami zakończyliśmy środowe finały Pucharu APN.

W meczu o trzecie miejsce zagrały FC Huragan Brzoza obrońca tytułu, reprezentująca na co dzień Ligę APN (Amatorska Piłka Nożna) i Lzs Izbiszcze wielokrotny mistrz Ligi Gminnej w Choroszczy.
Lzs bardzo szybko rozpoczął spotkanie od bramki i w dość szybkim czasie prowadził 0 do 2, lecz cóż to byłby za mecz bez zwrotu sytuacji? Do ostatniej minuty regulaminowego czasu gry Huragan zdążył wyjść na prowadzenie 3 do 2, ale w ostatniej minucie LZS doprowadza do remisu. W 5-cio minutowej dogrywce widzieliśmy jeszcze trzy bramki dwie strzelili Izbiszcze i jedną Huragan Brzoza. Wynik spotkania 4 do 5 dla Izbiszcz.

W meczu finałowym zagrały Firma Budowlana MojsaOściłowski drużyna z 1 ligi APN i TIM Aquapomp drugoligowa drużyna BLS (Białostocka Liga Sportu).
Pierwsi do siatki trafiają zawodnicy Firmy Budowlanej, ale Tim Aqua szybko wziął się do roboty odwracając wynik na 1 do 2. Emocji nie zabrakło po kilku minutach Mojsa strzela bramkę wyrównującą, ale do końca pierwszej połowy Aquapomp wychodzi na prowadzenie.
W drugiej połowie gra się trochę wyostrzyła. Budowlańcy znów zdołali wyrównać na 3 do 3, a Tim Aquapomp zadaje ostateczny cios i wygrywa spotkanie 3 do 4.

Dziękujemy wszystkim drużynom, zawodnikom sponsorom i partnerom, bez których turniej by się nie odbył.

Razem Tworzymy Historię
1 miejsce Tim Aquapomp (Białostocka Liga Sportu)
2 miejsce Firma Budowlana MojsaOściłowski (Amatorska Piłka Nożna)
3 miejsce LZS Izbiszcze (Liga Gminna Choroszcz)