Dziękujemy za wielkie zainteresowanie!!

Zapisy zakończone!  W niedzielę 7 lutego zakończyły się zapisy do pierwszej edycji grup eliminacyjnych, które będą walczyły o 1 Ligę rozgrywek APN. Zgłosiło się 22 drużynyjedna zrezygnowała więc o promocje do pierwszej ligi będzie starało się 21 drużyn. Drużyny zgłoszone to: "MojsaOściłowski", "FC Vostok", "MojsaOściłowski B", "Fasty", FC Unnamed", "Luj Team", "FC Kentucky", "Owned Time", "Pyskaci", "Iuvenis Perpetuum", "Huragan Brzoza", "FC Skorupy", "Graj Fair Play", "Legion TBS", "FC Samograjki", "KS Rafałówka", "FC Białostoczek", "FC Etmasanymysyso", "Dynamo Białystok", "Kerakoll Pietrzak Kotar Bis" i"Bunia Power Team".

Ukształtowanie rozgrywek zaczniemy od 3 grup eliminacyjnych: grupa eliminacyjna A (geA), grupa eliminacyjna B (geB) i grupa eliminacyjna C (geC)po 7 zespołów.

- 1 miejsca z geA, geB i geC zagraja w finale o miejsca 1-3,

- 2 miejscaz geA, geB i geC zagraja w finale o miejsca 4-6,

- 3 miejscaz geA, geB i geC zagraja w finale o miejsca 7-9,

- 4miejsca z geA, geB i geC zagraja w finale o miejsca 10-12,

- 5miejsca z geA, geB i geC zagraja w finale o miejsca 13-15,

- 6miejsca z geA, geB i geC zagraja w finale o miejsca 16-18,

- 7 miejsca z geA, geB i geC zagraja w finale o miejsca 19-21,

Drużyny które zajmą miejsca w finale 1-10 utworzą 1 ligę APN,pozostałe zostaną podzielone po grupach eliminacyjnych do których wznowimy nabór nowych zespołów.

W przyszłości jeżeli będzie więcej drużyn chętnych utworzymy 2 ligę APN.

Losowanie grup odbędzie się 10 lutego.