1. kolejka Filar FREE za nami.

Rozpoczęcie sezonu już za nami, a wstęgę przecięły oba beniaminki FC Fasty i Koguty FC. Lepsi okazali się Budowlańcy z Fast którzy wygrali spotkanie 10 do 6. Mecz odbył się na Armii Krajowej. Do siatek trafiali Rafał Kozłowski x4(Fasty), Wojciech Skórak x3(Fasty), Dawid Malinowski x2(Fasty), Mariusz Orłowski (Fasty), Kamil Sołtysiak x3(Koguty), Hubert Mazur (Koguty), Damian Nikiciuk (Koguty), Krystian Pluta (Koguty).
 W sobotę 11 marca zostały rozegrane dwa mecz. W pierwszym pojedynku o 12.30 na boisku przy ulicy Jaworowej spotkały się dwa beniaminki CF 51 i CF Bojary. Po wysokim zwycięstwie 16 do 4 drużyna CF 51 zasiada na fotel lidera niezwykłą skutecznością popisał się Paweł Doroszczyk strzelając 9 bramek. Nieco mniej punktuje Olaf Łuckiewicz wbijając 4 bramki zajmuje miejsce w pierwszej trójce do miana króla strzelców.
Drugi mecz to spotkanie dwóch gigantów FC Kentucky i FC Samograjki dwa faworyci do mistrzostwa ligi. Spodziewaliśmy się wyrównanego widowiska, ale aktualny mistrz nie dał żadnych szans ekipie z Kentucky wygrywając 13 do 5. W meczu bardzo dobrze spisali się Patryk Duchnowski, Dominik Ciereszko i Tomasz Sidoruk strzelając po trzy bramki.
 Ostatni mecz pierwszej kolejki bez niespodzianki! Na orliku przy ulicy Jaworowej Huragan Brzoza wygrał z drużyną Rozochocone Szczerzożęrzączki 10 do 6. Tabela pierwszej ligi FREE podzieliła się na pół. Cztery drużyny mają po trzy punkty i cztery drużyny po zero. Druga kolejka zapowiada się ciekawie.
 W klasyfikacji króla strzelców prowadzi Paweł Doroszczyk z dziewięcioma bramkami, a zanim Olaf Łuckiewicz i Rafał Kozłowski z czterema bramkami.